Kúpeľne Galaxy
 

O NÁS

Kúpeľňové štúdio Galaxy

Naše kúpeľne Galaxy sme pre Vás otvorili 1. marca 2011 v Obchodnom centre Galaxy v Partizánskom (presná adresa v kontaktoch).

Predtým sme sa kúpeľniam venovali intenzívne niekoľko rokov prostredníctvom internetového predaja a sprostredkovaním prác. Dopyt po kvalitnej a precíznej práci nás motivoval k tomu, aby sme zhmotnili naše vízie o tom, ako najvhodnejšie poradiť potenciálnym zákazníkom o výbere celkového vzľadu - od rozmiestnenia celkového vzhľadu cez výber obkladov a dlažieb, samotného sprchového kúta či vane, nábytku a rôznych doplnkov, až po výber škárovacej hmoty. Po roku fungovania sme sa rozhodli poskytovať aj samotné realizácie. Ak nemáte nikoho, kto sa vie postarať o vodoinštaláciu, obloženie stien, prípadne prerábku bytového jadra, vieme Vám aj tieto služby poskytnúť. Náš zmluvný partner sa dostaví na miesto, kde plánujete Vašu novú kúpeľňu, prezrie si pôvodný stav a na základe dohody s našim kúpeľňovým štúdiom komplexne zastrešíme celú prerábku kúpeľní v dome, byte alebo inom zariadení.

Zariadime vám vašu kúpeľňu od základu až po jej “top”. Profesionálne vám poradíme pri akomkoľvek výbere či už moderného, klasického alebo avantgardného riešenia vašej kúpeľne. Portfólio našich produktov je vhodné tak pre fanúšikov klasického štýlu ako i milovníkov minimalizmu. Rozhodne si je z čoho vybrať. Naše produkty sa vyznačujú čistým a jasným moderným dizajnom, rozmanitými materiálmi, farbami, vzormi, rozmermi, prvotriednou povrchovou úpravou a hlavne neodolateľným prevedením.

Z našich kompexných katalógov si vyberiete rôzne variácie kúpeľňového nábytku, zostáv, samostatných skriniek, vodovodných batérií, obkladov a dlažieb v najvyššom kvalitatívnom a tvarovom zobrazení. Odporúčime vám ten najvhodnejší sprchový kút, presne podľa vašich rozmerov tak, aby nielen vyplnil miesto v priestore, ale aby úplne „zapadol“ do celkového štýlu interiéru. Okrem širokej ponuky základných produktov, máte možnosť výberu aj doplnkého tovaru pre rôznorodé štýly. S poprednými značkami, ako sú: Hopa, Ideal Standard, Dunin atď. sú vaše možnosti nekonečné. Zároveň náš tím špecializovaných návrhárov a poradcov veľmi úzko spolupracuje s klientmi pri hľadaní znamenitého riešenia, aj pre tie najnáročnejšie projekty.

Ponúkame naše bohaté, viac ako 15 ročné skúsenosti, vo všetkých aspektoch kúpeľňového dizajnu a plánovania, ktoré vám pomôžu pri vytváraní neodolateľnej a okúzľujúcej kúpeľne. Sme spoločnosť, ktorá sa nezastaví, neustále rozvíja, zlepšuje svoje služby a sleduje posledné svetové dizajnérske trendy na zabezpečenie maximálnej spokojnosti vás, našich zákazníkov. Naša internetová stránka je pravidelne aktualizovaná. Tam si v jednotlivých sekciách vyberiete tie najvhodnejšie produkty vyhovujúce vašim požiadavkám.

Filozofia nášho štúdia spočíva vo vašej spokojnosti z kvalitného a zároveň cenovo dostupného riešenia kúpeľne. Taktiež sme pochopili, že dizajn je skvelý len v priamej úmere k funkčnosti a finančnej adekvátnosti produktov.

Pevne veríme, že kombináciou nášho prístupu, vysokokvalitných služieb a produktov sa váš sen stane skutočnosťou.

Naše štúdio Galaxy ponúka:

- široký sortiment kúpeľňového vybavenia vysokej kvality - kompletné návrhy počítačovej 3D vizualizácie kúpeľní - akrylátové vane rozdelené podľa tvaru na klasické, obdĺžnikové, rohové a asymetrické - sprchové kúty šité na mieru (obdĺžnikové, štvorcové, štvrťkruhové sprchové kúty) - výber vaňových a sprchových zásten s veľkou rozmanitosťou - exkluzívne sprchové boxy, parné sprchové boxy a infrasauny - všetko z oblasti sanitárnej keramiky ako umývadlá, umývadielka, wc, bidety atď. - lacné aj luxusné vodovodné batérie od popredných výrobcov - kúpeľňový nábytok, skrinky, zrkadlá a keramické sety zhotovené najmodernejšími technológiami - doplnky a drobné súčasti ku všetkému do Vašej kúpeľne - kvalitné čistiace prostriedky potrebné pre každodennú starostlivosť a údržbu v kúpeľňovom priestore - absolútne novinky z mozaikových obkladov - pravidelné vysoko výhodné akciové zľavy produktov z našej ponuky

Ľubomír Fiksel a Robert Jakal

Budeme radi, ak naše kúpeľňové štúdio navštívite v našich otváracích hodinách.

To, že sme tí praví odborníci na kúpeľňovú problematiku, hovorí o nás aj skutočnosť, že sa pravidelne zúčastňujeme na školeniach.

Novinky & Informácie