Kúpeľne Galaxy
 

Čo je to 3D vizualizácia?

Čo je to 3D vizualizácia? Dátum: 21.04.2020

Rozhodli ste sa pre prestavbu vašej nehnuteľnosti? Ako prvé sa určite pustite do prerábania hygienického centra Vášho bytu, pretože to je obyčajne uzol ďalších rozvodov (elektrických, vodovodných aj plynových).

Pre všetkých tých, ktorí sa rozhodnú odložiť tieto zbytočné starosti bokom, existuje jednoduché, no zároveň profesionálne riešenie. Všetku prácu urobia znalci vo svojom odbore v príjemnom prostredí kúpeľňového štúdia bez akejkoľvek vašej námahy. Budú za vás robiť šikovné ruky poradcov a interiérových dizajnérov, pokiaľ si vy budete vychutnávať premenu vášho sna na realitu. V kúpeľňovom štúdiu vám bude poskytnuté riešenie budúcej kúpeľne cez 3D vizualizáciu, pomocou 3D programu. Či už je vaša kúpeľňa malá, veľká, štvorcová, alebo úplne asymetrická, žiadny problém. Stačí, ak budete mať jej rozmery. Odborní konzultanti a interiéroví dizajnéri vám dokážu poradiť, navrhnúť a „zariadiť“ vašu kúpeľňu už za pár minút. Pomôžu vám vybrať obklady, dlažbu, sprchový kút, vaňu v bežnom alebo hydromasážnom prevedení, kúpeľňový nábytok, zrkadlá, doplnky, dekorácie až po škárovaciu hmotu. Vyberú pre vás to najvhodnejšie štýlové, materiálové a farebné prevedenie. Je to úplné jednoduché - všetko, čo si vyberiete, vám umiestnia podľa najnovších dizajnérskych princípov v počítačovom programe a vy sa už len pozriete, aké usporiadanie a farebné prevedenie vás najviac oslovilo. Ak sa vám váš výber nebude páčiť, stačí skúsiť znova. Všetko vám, jednoducho, usporiadajú opäť a opäť, až kým nebudete úplne spokojní. Takmer na počkanie máte „hotovú“ kúpeľňu, ktorú si môžete obzrieť z každého uhla, dokonca sa zamerať len na jej určitý detail, pokiaľ nenájdete perfektné nastavenie. Pred tým, ako čokoľvek nakúpite, budete mať k dispozícii úžasný trojrozmerný návrh online - váš 3D sen o kúpeľni.

Nemíňajte omnoho viac peňazí, ako plánujete, ale spoľahnite sa na odporúčania profesionálov. Podľa rozmerov vašej kúpeľne vám dokonca veľmi presne vypočítajú koľko metrov štvorcových dlažby, obkladov a ďalšieho materiálu je potrebné nakúpiť. Vedome si tým znížite náklady na prebytky a odpad, ak by ste sa do toho pustili sami alebo ponechali to na majstrov. Zverte sa do rúk odborníkov a spoľahnite sa, že všetko bude dokonalo ladiť ako farebne, tak ako materiálovo. Nespoliehajte sa už na lacných „ľavorukých majstrov“ a zle odvedenú prácu, ale stavte na osvedčenú odbornosť, kvalitu a referencie. Kupovať začínate až po odsúhlasení vášho návrhu a prepočte potrebného množstva tovaru. Využiť služby kúpeľňového štúdia je teda pre vás obrovskou výhodou. Je to nielen časová úspora, ale určite aj úspora vašich financií za interiérového dizajnéra a nesprávny odhad materiálu. Nešetrite tam, kde to nie je potrebné! S profesionálmi sa rekonštrukcia kúpeľne stane pre vás a vašu rodinu potešením.