Kúpeľne Galaxy

REPAIR KIT opravná sada - keramika, smalt a akryl, biela

AKCIA
REPAIR KIT opravná sada - keramika, smalt a akryl, biela
26,50 EUR
21,20 EUR
Ušetríte 5,30 EUR / - 20%
Skladom (doručenie 7-14 dní)
Kód tovaru: SAP_CA-16080 EAN: 4027316112087 Výrobca: Sapho Hmotnosť: 0,17 kg

Otázky a hodnotenie produktu

Váš e-mail:
Váš príspevok:
* Vaše meno:

Popis k tovaru - REPAIR KIT opravná sada - keramika, smalt a akryl, biela

Profesionálne oprava drobných škôd a chýb v kuchyni a kúpeľni

Iste to každý zažil: kľúč Vám pri montáži spadne priamo do vane. To otrávi nielen Vás ako zákazníka, taká príhoda stojí čas aj peniaze Vášho inštalatéra. Škoda sa dá ľahko napraviť použitím vhodného opravného tmelu. Použitím nekvalitného výrobku riskujete, že postihnuté miesto nebude následne dostatočne odolné proti pôsobeniu vody. To môže mať za následok tvorbu hrdze, a tým pádom aj netesností v povrchu vane. Použitím balíka opráv eliminujete všetky uvedené riziká. Každý inštalatér sa tak môže postarať o to, aby riešením nemusela byť časovo i finančne náročná výmena celej vane.


POVRCHY
keramika, smalt, akrylát

VÝHODY

  • Jednoduchá manipulácia s perfektnými výsledkami
  • Kompletný balík šetrí peniaze

POUŽITIE
príprava povrchu: poriadne očistiť pomocou brúsneho papiera, hlbší poškodenie vyplniť tmelom, pretrepať nádobu a nafarbiť poškodenú časť

INFORMÁCIE
Pre cca 7 možných opráv. Nepoužívajte na vlasové trhliny. Skladovanie pri + 5 ° až 30 ° C, minimálna trvanlivosť 2 roky OBSAH = d vousložkový tmel 30g a tužidlo 8g, aerosólová biela farba 50ml (alpin white), špachtľa, šmirgľový papier (hnedý pre smalt, šedý pre akryl).

NÁVOD
Príprava: Najprv odstráňte hrdzu. Pre dosiahnutie optimálneho výsledku musí byť daný povrch čistý, suchý a odmastený.

Aplikácia: zmiešajte tmel a tvrdidlo, dávajte pritom pozor na ich správny pomer. Naberte si dostatočné množstvo opravné hmoty pre dané poškodené miesto, prebytočná hmota pôjde následne bez problému obrúsiť.

Brúsenie: nechajte hmotu 30 minút schnúť a hneď potom opravenú plochu priloženým brúsnym papierom obrúste dohladka tak, aby nikde nezostali prechody alebo slabé miesta. Odstráňte prach vzniknutý brúsením.

Dokonalý povrch - pre obzvlášť dobrý výsledok použite šablónu papiera s vystrihnutým otvorom o veľkosti daného poškodeného miesta. Držte šablónu vo výške cca 2cm nad poškodeným miestom, nástrek potom vykonávajte rovnomerne s presahom cca 15-20 cm cez vystrihnutý otvor. V prípade potreby nástrek po jednej minúte opakujte. Dokonalá oprava namiesto výmeny, ktorá Vám ušetrí čas aj peniaze. Original Cramer - a Vaša kúpeľňa zostane dlhšie krásna.

Parametre produktu

Farba Biela

Súbory na stiahnutie

Využívame súbory cookies, vďaka ktorým Vám môžeme poskytovať lepšie služby. Používaním našich služieb s ich využitím súhlasíte. Viac o cookies Rozumiem